Вівторок, 02.03.2021, 10:47

Приветствую Вас Гість | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ОПОРНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
 "БРУСИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ
ІМЕНІ Г.О.ГОТОВЧИЦЯ"
Главная | МАН, олімпіади | Регистрация | Вход
Меню сайта

Форма входа

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Калькулятор

У  рамках  МАН  в гімназії працювали факультативи з фізики «Електричні і звукові явища в живій природі», хімії «Основи хімічної екології», історії «Історія України багатокультурна».  В обласному турі науково-дослідницьких робіт  МАН Ковриженко Олександр  (учень  11 класу, секція фізика, вчитель Горавська Т.А.) з роботою на тему «Реєструючий анемометр власної конструкції» зайняв  ІІІ місце, Пінчук Катерина  (учениця 11 класу, секція аграрні науки, вчитель Пінчук І.І.) з роботою на тему «Вплив віку матки на життєдіяльність та продуктивність бджолиної сім'ї  в умовах пасіки південного Полісся» зайняла ІІІ місце. Крушинська Вікторія (учениця 11 класу, секція краєзнавство, вчитель Нікітчин О.Ю.) брала участь в обласному турі - захисті наукових робіт  з роботою на тему  «Культурно-історичне відродження Брусилова, містечка на Здвижень-ріці». 

Учні гімназії є переможцями  ХІІІ  Міжнародного  конкурсу  з української мови імені  Петра  Яцика:

І місце – 2 учні;

ІІ місце – 1 учень;

ІІІ місце – 3 учні.

Гімназія зайняла загальне  2 місце по району.

У ІІІ  Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді  імені Т. Шевченка учні гімназії зайняли загальне  2 місце по району.

69 учнів гімназії взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі  «Кенгуру».  17 учнів нагороджено сертифікатами за добрий результат. 

У Всеукраїнському  фізичному конкурсі   «Левеня» взяли участь 18 учнів гімназії,  з них 3 учні отримали сертифікат  за добрий результат.

Десять учнів 5-8 класів отримали диплом учасників Всеукраїнської предметної олімпіади з історії. Вчитель Бойко Т.І. отримала диплом за організацію позапрограмної Всеукраїнської предметної олімпіади з історії.

У Всеукраїнському конкурсі з українознавства «Патріот» у 2013 році взяли участь чотири учні 6 класів (вчитель Бісик Г.Г.) і отримали сертифікат учасників.

 

Пошук

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода


Copyright MyCorp © 2021