Неділя, 22.09.2019, 16:32

Приветствую Вас Гість | RSS

КОМУНАЛЬНИЙ ОПОРНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ
НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
 "БРУСИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ
ІМЕНІ Г.О.ГОТОВЧИЦЯ"
Главная | Медалісти | Регистрация | Вход
Меню сайта

Форма входа

Статистика сайту

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Калькулятор

                  1995-1996 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.Котлярчук  Василь Володимирович

2.Синицька  Марія  Віталіївна

3.Солодчук  Вадим  Володимирович

4.Стасюк  Руслан  Васильович

           

 

 

1996-1997 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.Берднікова  Надія  Сергіївна

2.Данкевич  Андрій  Євгенович

3.Старченко  Ганна  Володимирівна

              Срібна  медаль               

1.  Бистрицька  Олена  Олександрівна

2.  Гребенюк  Андрій Миколайович

3.  Рафальська  Леся  Вікторівна

 

 

 

 1997-1998 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.Воробйов  Вадим  Васильович

2.Воробей  Олексій  Миколайович

3.Мудраченко  Леся  Василівна

4.Павленко  Ірина  Олександрівна

 

 

 

 1998-1999 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Данілочкін  Володимир Анатолійович

2. Луцук  Оксана  Василівна

3. Ненюк  Любов  Миколаївна

              Срібна  медаль               

1.Романівський  Олег  Володимирович

 

 

 

 1999-2000 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.   В’ялень  Роман  Олександрович

2.   Добринець  Людмила  Миколаївна

3.   Кушніренко  Вікторія  Олександрівна

4.   Мороз  Тетяна  Іванівна

5.   Мохоїд  Олександр  Петрович

         

 

     

 2000-2001 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.   Мазуренко  Наталія  Сергіївна

2.   Піскун  Наталія  Анатоліївна

3.   Серватюк  Інна  Миколаївна

4.   Степанченко  Інна  Олександрівна

5.   Шутенко  Ірина  Миколаївна

              Срібна  медаль               

1.   Синюк  Світлана  Василівна

 

 

 

 2001-2002 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.     Бажан  Катерина  Михайлівна

2.     Ковальчук  Євгенія  Миколаївна

3.     Олексієнко  Вікторія  Олександрівна

 

 

 

 2002-2003 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.     Данілочкіна  Тетяна  Анатоліївна

2.     Іванькова  Оксана  Іванівна

3.     Коструба  Роман  Васильович

4.     Середович  Вікторія  Федорівна

              Срібна  медаль               

1. Степанченко  Людмила  Василівна

 

 

 

 2003-2004 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.     Антонова  Оксана  Володимирівна

2.     Карась  Ірина  Вікторівна

3.     Крушинська  Оксана  Ігорівна

4.     Музиченко  Ольга  Іванівна 

              Срібна  медаль               

1.  Гребенко  Світлана  Леонідівна

 

 

 

 2004-2005 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.  Горавський  Любомир  Петрович

              Срібна  медаль               

1.     Горохова  Любов  Володимирівна

2.     Кудак  Оксана  Іванівна

3.     Кушніренко  Ігор  Олександрович

4.     Степанченко  Олена  Василівна

5.     Туленко  Ольга  Іванівна

 

 

 

2005-2006 навчальний рік 

             Золота  медаль

1.     Алфіменкова  Світлана Василівна

2.     Владиченко  В’ячеслав Володимирович

3.     Паламаренко  Анна  Олегівна

4.     Сичинський  Олександр  Іванович 

              Срібна  медаль               

1.  Харченко  Наталія  Степанівна

 

 

 

 2006-2007 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Добринець Тетяна Миколаївна

2. Западнюк Юлія Петрівна

3. Музиченко Тетяна Іванівна

4. Седун Наталія Миколаївна

5. Хоменко Ольга Валеріївна

 

 

 

 2007-2008 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Воробйов Степан Васильович

2. Кара Ірина Дмитрівна

3. Тюрменко Ольга Іванівна

 

 

 

 2008-2009 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Дідух Ярослав Станіславович

2. Шнайдерський Ігор Сергійович

 

             

 

                   2009-2010 навчальний рік 

             Золота  медаль 

1. Бісик Яніна Вікторівна

2. Воробей Олександр Олександрович

3. Дідух Ольга Станіславівна

4. Конюшенко Марія Миколаївна

5. Овсієнко Олена Олегівна

6. Ткачук Катерина Володимирівна

7. Столярчук Анастасія Володимирівна

         Срібна медаль

1. Гречко Алла Валентинівна

 

             


                  2010-2011 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Лайчук Вікторія Володимирівна

2. Хоменко Юлія Олегівна

3. Комарівська Інна Вікторівна

4. Приходько Ольга Сергіївна

         Срібна медаль

1. Захарченко Катерина Василівна

 

                 


            2011-2012 навчальний рік 

             Золота  медаль

1. Демянова Наталія Ігорівна

2. Мельниченко Ольга Сергіївна

3. Номерчук Аліна Володимирівна

4. Сочинська Анна Анатоліївна

5. Хоменко Валерія Олександрівна

6. Войт Наталія Сергіївна

7. Кушнір Олексій Миколайович

8. Макаренко Катерина Іванівна

 



2012-2013 навчальний рік 

Золота  медаль 

1. Ковриженко Олександр Анатолійович

2.Крушинська Вікторія Русланівна

3.Пінчук Катерина Ігорівна

4.Пуйда Павло Ярославович

5.Скварук Інна Тарасівна

 

Срібна медаль 

1. Савлук Марія Анатоліївна




Пошук

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода


Copyright MyCorp © 2019